top of page

Marcin Tomasik

Partner

Doradza przedsiębiorcom i organizacjom z branż regulowanych (farmaceutycznej, wyrobów medycznych, żywieniowej). Specjalizuje się również w obszarze compliance oraz postępowaniach z tytułu nieuczciwej konkurencji, administracyjnych i karnych.
 

Od wielu lat jest rekomendowany jako jeden z najlepszych prawników w Polsce w obszarze Life Sciences w międzynarodowych rankingach prawniczych Chambers Europe i Legal500 EMEA. Był również laureatem Client Choice Awards w kategorii Life Sciences & Healthcare w w Polsce.


Przed założeniem kancelarii TJSP przez kilka lat kierował zespołem prawa farmaceutycznego w warszawskim biurze renomowanej, międzynarodowej kancelarii prawnej.
 
Marcin Tomasik jest członkiem Okręgowej Izby Adwokackiej w Warszawie, absolwentem WPiA UW, Centrum Prawa Angielskiego i Europejskiego, organizowanego we współpracy z Cambridge University oraz Centrum Prawa Amerykańskiego, organizowanego we współpracy z University of Florida. Był stypendystą na Erasmus Universiteit w Rotterdamie. Jest wykładowcą na studiach podyplomowych Compliance and Risk Management w Szkole Głównej Handlowej.

marcin.tomasik@tjsp.pl

Marcin Tomasik
bottom of page