top of page

Nasza historia

Kancelaria Tomasik Jaworski Sp. p. (TJSP) została założona w 2014 r. przez prawników z długoletnim stażem w dużych korporacjach prawniczych.

 

​Celem było stworzenie firmy, która oferuje wysoką jakość przy zachowaniu indywidualnej dbałości o Klienta i zdrowego środowiska pracy.

Jakość i zaangażowanie

W naszej pracy kładziemy duży nacisk na wysoką jakość i biznesowe rozwiązania. Jednocześnie pracujemy w prostych strukturach i zwracamy uwagę na rozwój i równowagę życiową.

 

Jesteśmy dumni, że możemy poświęcić czas na zrozumienie potrzeb Klientów, tak aby zapewnić im zindywidualizowane doradztwo. Dlatego tak wielu naszych Klientów wraca do nas, a nasza działalność stale się rozwija i jest doceniana.  

Chambers-and-Partners.png

Kancelaria rekomendowana w obszarze Life Sciences w Polsce  

 Szersza perspektywa
Współpraca z instytucjami i organizacjami branżowymi

Nasz podstawowy atut to rozumienie kontekstu biznesowego, w jakim działają nasi Klienci. Uczestniczymy jako eksperci w międzynarodowych projektach dotyczących reform instytucjonalnych.

 

Jednocześnie współpracujemy z szeregiem organizacji branżowych, dzięki czemu dysponujemy wiedzą na temat najbardziej istotnych i aktualnych wyzwań w branżach naszych Klientów. 

Medtech.png

Zrównoważony rozwój

Wspieramy zarówno duże, międzynarodowe korporacje, jak i lokalnych przedsiębiorców. W każdym przypadku zależy nam na tym, by nasi Klienci bezpiecznie i skutecznie rozwijali swoją działalność, przy zachowaniu zdrowego środowiska pracy.  Pomagamy budować zrównoważony biznes. 

Skontaktuj się z nami!

bottom of page